HungryForLife Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Recipes, comments and more...


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ταινία: "Σφραγισμένα χείλη"

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Ταινία: "Σφραγισμένα χείλη" Empty Ταινία: "Σφραγισμένα χείλη" Τετ Φεβ 11, 2009 4:19 pm

Ειρήνη



Πριν από λίγες ημέρες είδα στον κινηματογράφο την ταινία "Σφραγισμένα χείλη". Σας την προτείνω κυρίως για την ερμηνεία της Κέιτ Γουίνσλετ που ήταν παραπάνω από εξαιρετική (νομίζω ότι είναι και υποψήφια για Όσκαρ). Η σκηνοθεσία μου φάνηκε κάπως επίπεδη και ίσως λίγο μελοδραματική στο τέλος.
Η υπόθεση εν συντομία: Στην μεταπολεμική Γερμανία μια σύντομη άνιση ερωτική σχέση σημαδεύεται από το ναζιστικό παρελθόν.

Rena



Να σαι καλά Ρηνιώ μου. Είναι από τις ταινίες που ήθελα να δω. Βέβαια είχα ακούσει πολλά (καλά κυρίως) αλλά με δίχαζε λίγο αυτό το μελλοδραματικό. Πάντως ούτως ή άλλως η Kate Winslet είναι από τις πιο συμπαθείς μου ηθοποιούς. flower

Ειρήνη έγραψε:Πριν από λίγες ημέρες είδα στον κινηματογράφο την ταινία "Σφραγισμένα χείλη". Σας την προτείνω κυρίως για την ερμηνεία της Κέιτ Γουίνσλετ που ήταν παραπάνω από εξαιρετική (νομίζω ότι είναι και υποψήφια για Όσκαρ). Η σκηνοθεσία μου φάνηκε κάπως επίπεδη και ίσως λίγο μελοδραματική στο τέλος.
Η υπόθεση εν συντομία: Στην μεταπολεμική Γερμανία μια σύντομη άνιση ερωτική σχέση σημαδεύεται από το ναζιστικό παρελθόν.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης