HungryForLife Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Recipes, comments and more...


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αρχειοθέτηση συνταγών

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Αρχειοθέτηση συνταγών Empty Αρχειοθέτηση συνταγών Παρ Φεβ 06, 2009 2:17 am

Σοφία Ζ.



Στο blog γράφονται πολύ καλές συνταγές, και εμφανώς με πολύ μεράκι. Όσες έχω δοκιμάσει πράγματι είναι το λιγότερο που μπορώ να πω πολύ καλές. Τον τελευταίο καιρό που μπαίνω συχνά, ξέρω περίπου σε ποιον μήνα έχουν δημοσιευτεί κάποιες συνταγές που μου έκαναν εντύπωση και ανατρέχω από εκεί. Η αναζήτηση (πανω αριστερά) βοηθά όταν ξέρω τον τίτλο. Υπάρχουν όμως πολλές συνταγές που είναι κρίμα να είναι "θαμμένες" στο παρελθόν. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά μια κατηγοριοποίηση (όχι απαραίτητα όπως η παλιά) νομίζω θα βοηθούσε πολύ. Σίγουρα δεν με ενοχλεί καθόλου (αντιθέτως μάλιστα) όταν έχω χρόνο να περιηγούμαι και να πέφτω και πάνω σε συνταγές που ίσως να μην έψαχνα ποτέ.
Η δουλειά που γίνεται στο blog αυτό πάντως αξίζει πράγματι συγχαρητήριων.

2Αρχειοθέτηση συνταγών Empty Απ: Αρχειοθέτηση συνταγών Παρ Φεβ 06, 2009 4:23 am

Rena



Σοφία μου λίγη υπομονή έως αύριο (το αργότερο). Αυτό που ζητάς ξεκίνησε και δουλεύεται εδώ και κάποιες μέρες. Χάρη στην πολύτιμη βοήθεια της "Άλλη Αγγελική" & "Elie" όλες οι συνταγές του μπλογκ έχουν κατηγοριοποιηθεί και θα αναρτηθούν άμεσα ενημερωμένες. flower

3Αρχειοθέτηση συνταγών Empty Απ: Αρχειοθέτηση συνταγών Παρ Φεβ 06, 2009 9:46 pm

Σοφία Ζ.



Κορίτσια είστε απίστευτες, τα συγχαρητήρια μου. Ήδη λειτουργούν οι κατηγορίες. Η δουλειά που κάνατε είναι εξαιρετική. Υποκλίνομαι.
PS: Μας κακομαθαίνετε!!! Smile Smile Smile

4Αρχειοθέτηση συνταγών Empty Απ: Αρχειοθέτηση συνταγών Σαβ Φεβ 07, 2009 2:07 am

Rena



Σοφία κοκκινίζουμε Embarassed Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης